O NAS
INFROMACJE
O FIRMIE
NASZA MISJA

Anmar Plus - nasza firma to miejsce, w którym nie tylko kupisz lub wypożyczysz maszyny budowlane, opony czy części zamienne. Naszym celem jest zapewnienie Ci nie tylko najlepszej jakości sprzętu, maszyn i urządzeń, ale przede wszystkim pomoc w ich odpowiednim doborze - tak, abyś pracował lżej, szybciej i efektywniej! Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do współpracy!

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Wynajem i sprzedaż koparek, koparko-ładowarek, maszyn budowlanych

Anmar Plus Gorlice - jesteśmy na rynku dostawcą sprzętu budowlanego, cenionym za szeroki wybór maszyn budowlanych i profesjonalną pomoc w ich doborze. Proponowane przez nas koparki, koparko-ładowarki i inne maszyny posiadają niezbędne przeglądy techniczne, a do rąk naszych klientów trafiają zawsze sprawne i gotowe do pracy..

Możesz liczyć na fachowe wsparcie całego naszego zespołu, pomożemy Ci w finansowaniu zakupionych maszyn (posiadamy autoryzację kilku firm leasingowych), znajdziemy optymalne rozwiązania dobrane konkretnie do Twoich potrzeb.

Każda maszyna budowlana, znajdująca się w ofercie Anmar, jest dokładnie sprawdzana przez wykwalifikowanych mechaników, dzięki czemu masz pewność jej niezawodności i bezawaryjności.

Jesteśmy oficjalnym autoryzowanym dealerem wiodących producentów maszyn budowlanych i osprzętu

Zaufaj najlepszym - w branży budowlanej nie ma miejsca na kompromisy, a przestoje w pracy mogą przynieść przykre konsekwencje. To dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi, wiodącymi światowymi producentami maszyn budowlanych - jesteśmy oficjalnym dilerem Takeuchi, Bomag, NTC, Galaxy i Jab!

Jakość, nowoczesne technologie, terminowość i solidność - naszym celem jest dostarczenie Ci najlepszych rozwiązań, które przyspieszą i ułatwią Twoją pracę!


WSPÓŁPRACUJEMY

ZASTOSOWANIE

Maszyny budowlane, koparki, minikoparki - znajdź według zastosowań

Aby ułatwić Ci znalezienie odpowiedniej maszyny budowlanej posegregowaliśmy naszą ofertę sprzedaży i wynajmu według najważniejszych zastosowań - kliknij w interesującą Cię ikonę, by zobaczyć wszystkie urządzenia z danej kategorii.

W Anmar Plus znajdziesz profesjonalne urządzenia, sprzęt i maszyny budowlane tj. koparki (również koparki zdalne), minikoparki, zagęszczarki, agregaty czy młoty hydrauliczne, które możesz kupić lub wynająć w atrakcyjnej cenie. Oferujemy wynajem maszyn budowlanych również z wykwalifikowanym operatorem - sprawdź cennik TUTAJ >>

Zachęcamy do poznania oferty i współpracy!

 

Anmar Plus Gorlice - zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty


Wynajem masztyn budowalnych i sprzątu

Sprzedaż nowych i używanych maszyn budowlanych

Serwis i profesjonalny warsztat samochodwy

Sprzeadż opon do maszyn budowlanych i rolniczych

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Parking TIR - aż 30 miejsc postojowych

Części zamienne do maszyn budowlanych prosto od producentów

SPRAWDŹ